Qera Pjese Vile 2+1+2ballkone, Jordan Misja , 400 Euro

 • € 400
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 2+1+2ballkone, Jordan Misja , 400 Euro

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1+2ballkone, Jordan Misja , 400 Euro

Tipologjia: 2+1+2bllk

• Adresa: rruga Jordan Misja, 500m prane Kolegjit Turk

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 3

•  400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet tek rruga Jordan Misja, 500m prane Kolegjit Turk , eshte 2+1+2ballkone, 120m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje vile . Hyrja ofrohet e mobiluar. Perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe 2ballkone.

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 4:04 pm Përditësuar 12 Janar, 2024 at 4:04 pm
 • ID e pronës: MRE-25590
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135