Qera, Pjese Vile 2+1+2,Tek UET, 400  euro/muaj

 • € 400
Dashamir Fagu, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 2+1+2,Tek UET, 400  euro/muaj

Dashamir Fagu, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjese Vile 2+1+2,Tek UET, 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Rruga  Dashamir Fuga
I mobiluar
Kati 2
Vile 3 Kateshe
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1+2, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 2 të një Vile 3 Kateshe. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet  e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Janar, 2024 në 11:36 am Përditësuar 6 Janar, 2024 at 11:36 am
 • ID e pronës: MRE-24743
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Dashamir Fagu, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127