Qera, Pjese vile,  2+1,Ali Demi , 300 euro

 • € 300/euro
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented

Qera, Pjese vile,  2+1,Ali Demi , 300 euro

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300/euro

Përshkrimi

Qera, Pjese vile,  2+1,Ali Demi , 300 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ali Demi , prane kompleksit sportiv
 • I mobiluar pjeserisht
 • Kati 1 banim
 • Vile Private
 • 💶 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 110m² Brenda dhe 70 m2 oborr  .Shtepia  gjendet në katin e 1 banim të një vile private. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë pjeserisht  i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:27 pm
 • ID e pronës: MRE-8457
 • Çmimi: € 300/euro
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali demi/Tregu elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257