Qera, Pjese vile, 2+1,Ali Demi , 300 euro

 • € 300
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented

Qera, Pjese vile, 2+1,Ali Demi , 300 euro

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me Qera, Pjese vile, 2+1,Ali Demi , 300 euro
• Tipologjia 2+1
• Adresa: Rruga Ali Demi , prane kompleksit sportiv
• I mobiluar pjeserisht
• Kati 1 banim
• Vile Private
• 💶 300 euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 110m² Brenda dhe 70 m2 oborr .Shtepia gjendet në katin e 1 banim të një vile private. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë pjeserisht i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.
Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:28 pm
 • ID e pronës: MRE-8407
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali demi/Tregu elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257