Qera Pjese Vile 3+1,  Fresk , 450 Euro

 • € 450
Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 3+1,  Fresk , 450 Euro

Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 3+1,  Fresk , 450 Euro

Tipologjia: 3+1

• Adresa: rruga Dalip Topi

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 3

•  450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet tek rruga Dalip Topi, eshte 3+1 , 180 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje vile . Jepet totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet e reja dhe kondicioner. Hyrja perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualeti dhe ballkon. Ofrohet dhe vend parkimi per makinen.

Detajet

Publikuar më 6 Janar, 2024 në 2:10 pm Përditësuar 6 Janar, 2024 at 2:10 pm
 • ID e pronës: MRE-24757
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 180 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dalip Topi, Fresku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135