Qera, Pjese vile , 3+1, Mihal Grameno , 500 euro I diskutueshem

 • € 500/I diskutueshëm
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented

Qera, Pjese vile , 3+1, Mihal Grameno , 500 euro I diskutueshem

Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 500/I diskutueshëm

Përshkrimi

Qera, Pjese vile , 3+1, Mihal Grameno , 500 euro I diskutueshem

• Tipologjia 3+1

• Adresa: Ali Demi , prane shkolles Mihal Grameno

• I mobiluar sipas deshires

• Kati 1 banim

• Vile Private

• 💶 500 euro I diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 3+1, me një sipërfaqe 1500m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një vile private. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë pjeserisht e mobiluar dhe pjesa tjeter mobilohet sipas nevojes përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:29 pm
 • ID e pronës: MRE-8345
 • Çmimi: € 500/I diskutueshëm
 • Sip. e pronës: 145 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali demi/Tregu elektrik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257