Qera, Pjese Vile  3+1, Porcelan, 335 euro

 • € 335/Muaj
Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Qera, Pjese Vile  3+1, Porcelan, 335 euro

Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 335/Muaj

Përshkrimi

Qera, Pjese Vile  3+1, Porcelan, 335 euro

 • Tipologjia 3+1 + oborr
 • Adresa: Rruga Siri Kodra
 • I mobiluar pjeserisht
 • Kati 1 banim
 • Vile Private
 • 💶 335 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile  3+1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një vile 4-kateshe private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 1:49 pm
 • ID e pronës: MRE-8688
 • Çmimi: € 335/Muaj
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Ferit Xhajko, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257