Qera, Pjese Vile 3+1, Prane Bulevardit te Ri , 450 Euro.

 • € 450
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 3+1, Prane Bulevardit te Ri , 450 Euro.

Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjesë vile 3+ 1, Rruga Gjon Mili 450 Euro

• Tipologjia: 3+1
• Adresa: Rruga Gjon Mili
• i mobiluar
• Kati 2
• vile private
• 💶 450 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjesë vile 3+1, ne katin e dyte, me një sipërfaqe prej 120 m² qe gjendet në Rrugën Gjon Mili  ne fund te Bulevardit te Ri.Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar teresisht me cdo gje te re dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, nje depo, tualeti dhe ballkoni, mundësi parkimi brenda oborrit te viles.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 28 Tetor, 2023 at 1:28 pm
 • ID e pronës: MRE-19212
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256