Qera Pjese Vile 3+1, rrethi i Shkozes , 480 Euro

 • € 480
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 3+1, rrethi i Shkozes , 480 Euro

Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 3+1+3, rrethi i Shkozes , 480 Euro

Tipologjia: 3+1

• Adresa: prane rrethrrotullimit te Shkozes

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 2

•  480 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet prane rrethit te shkozes, afer spitalit Continental , eshte 3+1+2ballkone, 130m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile .Shtepia ka 3 dhoma gjumi(secila dhome ka banjo te veten),1 sallon ndenjeje,1 guzhine gatimi,3 banjo,4 ballkone.

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 12:20 pm Përditësuar 26 Janar, 2024 at 12:21 pm
 • ID e pronës: MRE-27865
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze, Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135