Qera, Pjese Vile 3+1, Rruga Paro Kita, 500 euro

 • € 500
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 3+1, Rruga Paro Kita, 500 euro

Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 3+1, Rruga Paro Kita, 500 euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Paro Kita, prane club Venue

• pjeserisht e mobiluar

• Kati 2

• 500 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera pjese vile 3+1 ne katin e dyte me siperfaqe 160m² ne rrugen Paro Kita, prane club Venue. Apartamenti eshte i organizuar nga tre dhoma, nje kuzhine dhe dhoma e ndenjes dhe dy tualete. Eshte pjeserisht i mobiluar. Ambjenti eshte i ri dhe me investim bashkekohor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:07 am
 • ID e pronës: MRE-12932
 • Çmimi: € 500
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521