Qera Pjese Vile 3+1+2, Ali Demi , 400 Euro

 • € 400
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Pjese Vile 3+1+2, Ali Demi , 400 Euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 3+1+2, Ali Demi , 400 Euro

Tipologjia: 3+1+2

• Adresa: prane Mangalem 21

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 3

•  400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Hyrja ndodhet prane Kompleksit Mangalem 21 , eshte 3+1+2 , 125 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje vile . Hyrja ofrohet e mobiluar. Perbehet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 11:55 am Përditësuar 9 Janar, 2024 at 12:15 pm
 • ID e pronës: MRE-25054
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135