Qera, Pjese Vile 3+1,Jorda Misja, 250  euro/muaj

 • € 250
Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile 3+1,Jorda Misja, 250  euro/muaj

Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Pjese Vile 3+1,Jorda Misja, 250  euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: Jordan Misja
I pa mobiluar
Kati 2
Vile 3 Kateshe
Cmimi 250 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 3+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 2 të një Vile 3 Kateshe. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet  e pa mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,3 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 9:38 am Përditësuar 8 Janar, 2024 at 9:41 am
 • ID e pronës: MRE-24783
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127