Qera, Pjese Vile Apartament 2+1, Laprake, 395Euro

 • € 390
Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile Apartament 2+1, Laprake, 395Euro

Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 390

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, Laprake, 395€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga JEZERCA, Laprake

• i Mobiluar

• Kati 1

• Pjese Vile

• 395€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 2+1 me siperfaqe 120m² ne katin e 1 te nje vile me hyrje me vete ne rrugen Jezerca,Laprake. Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualet. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 11:12 am Përditësuar 16 Janar, 2024 at 11:12 am
 • ID e pronës: MRE-25926
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Laprakë, Rruga Lord Bajroni, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258