Qera, Pjese Vile,1+1, Mbrapa qendres Concord, 5 Maji, 350 Euro

 • € 350
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Pjese Vile,1+1, Mbrapa qendres Concord, 5 Maji, 350 Euro

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1 Mbrapa qendres Concord, 5 Maji, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Mbrapa qendres Concord, 5 Maji

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1

•  350 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 50m² ne katin e 1 te nje vile private Mbrapa qendres Concord, 5 Maji.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, nje tualet dhe oborr.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:38 am
 • ID e pronës: MRE-16384
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521