Qera pjese vile, Shkolla Bashkuar, 36.000 leke.

 • 36,000 Lek
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • 36,000 Lek

Përshkrimi

Qera pjese vile, Shkolla Bashkuar, 36.000 leke.

Tipologjia: 3+1
Adresa: Shkolla Bashkuar
I mobiluar
Kati 2
Vile private
Preferohen familje

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qera kati 2 nje vile private 3+1 me nje siperfaqe 125 m2, qe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenjeje e madhe, kuzhine dhe dhome ngrenie, dhe tualet. Ndodhet tek Shkolla Bashkuar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8641
 • Çmimi: 36,000 Lek
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Oksana Babaliu
 • Oksana Babaliu