Qera Shtepi private 1+1 5Maji,  350Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Ali Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private 1+1 5Maji,  350Euro/Muaj
Rruga Ali Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 1+1 5Maji,  350Euro/Muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Hysen Pelingu, tek shkolla Kico Blushi

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•350 euro/muaj

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e pare te nje vile private me siperfaqe 55 m² .Hyrja është e organizuar mirë, jepet  e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma gjumi, korridori, tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Prill, 2024 në 3:57 pm Përditësuar 1 Prill, 2024 at 3:57 pm
 • ID e pronës: MRE-37721
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Beshiri, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135