Qera , Shtepi Private 1+1, Ali Demi, 250Euro

 • € 250
Rruga Shaban Duka, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Shtepi Private 1+1, Ali Demi, 250Euro

Rruga Shaban Duka, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 1+1, Ali Demi, 250Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Shaban Duka, Ali Demi

• i Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

• 250 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e pare te nje shtepije private me siperfaqe 55m² ne rrugen Shaban Duka, Ali Demi.Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine,  nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ambjenti eshte totalisht i mobiluar. Disponon Post Prkimi me kosto 50 euro/muaj. Ne cmim perfshihet uji dhe interneti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Nëntor, 2023 at 2:49 pm
 • ID e pronës: MRE-20118
 • Çmimi: € 250
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Shaban Duka, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521