Qera , Shtepi private 1+1, Qytet Studenti, 350 Euro

 • € 350
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Shtepi private 1+1, Qytet Studenti, 350 Euro

Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 1+1, Qytet Studenti, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Qytet Studenti

• i Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

• 350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e pare te nje shtepije private me siperfaqe 70m² ne rrugen Budi, Qytet Studenti. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenje+ kuzhine,  nje dhome gjumi dhe nje tualet.Ambjenti eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 12:10 pm
 • ID e pronës: MRE-20054
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521