Qera Shtepi private 1+1 , Selite  300Euro

 • € 300
Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private 1+1 , Selite  300Euro
Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 1+1 , Selite  300Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Izet Deda

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•300 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e pare te nje vile  me siperfaqe 60 m² .Hyrja është e organizuar shume mirë, jepet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 4 Prill, 2024 në 4:22 pm Përditësuar 4 Prill, 2024 at 4:22 pm
 • ID e pronës: MRE-38362
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135