Qera, Shtepi Private ,1+1, Spitali QSUT, 330 euro

 • € 330
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private ,1+1, Spitali QSUT, 330 euro

Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Shtepi Private ,1+1, Spitali QSUT, 330 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Selaudin Zorba

• i Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 330€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 1 te nje shtepije private ne rrugen Selaudin Zorba, Spitali QSUT. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualit. Eshte totalisht i mobiluar.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 10:53 am
 • ID e pronës: MRE-20843
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521