Qera, Shtepi Private 1+1,Selite, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Mic Sokoli, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 1+1,Selite, 300 euro/muaj

Rruga Mic Sokoli, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 1+1,Misto Mame, 300 euro/muaj

Tipologjia: 1+1
Adresa: rruga izet deda,10 min larg amerikan 3
I mobiluar
Kati 1
Shtepi Private
Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e pare . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 12:53 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 3:18 pm
 • ID e pronës: MRE-24911
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mic Sokoli, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128