Qera, Shtepi Private 1+1,Rr. 5 Maji, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 1+1,Rr. 5 Maji, 350 Euro/Muaj

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 1+1,rr. 5 Maji, 350 euro/muaj

Tipologjia: 1+1
Adresa:Rr. 5 Maji, prane shkolles ”Tirana jone”

I mobiluar
Kati 2
Shtepi Private
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² dhe gjendet në katin e 2 . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe  tualeti .

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 2:10 pm Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-29359
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518