Qera Shtepi private 2+1 , 21 Dhjetori,700Euro I diskutueshem

 • € 700
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Shtepi private 2+1 , 21 Dhjetori,700Euro I diskutueshem

Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 2+1 , 21 Dhjetori,700Euro I diskutueshem

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  zona e 21Dhjetorit, Rr. Shefqet Musaraj, prane zyrave te Tatim-Taksave te Bashkise Tirane

• e Mobiluar

• Kati 3

• Shtepi private

•700 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje private 2+1 ne katin e 3te nje vile private 3 kateshe me siperfaqe 140m²  . Hyrja eshte e  organizuar ne  sallon ndenje,  kuzhine, 2 dhoma gjumi,  2  tualet,ballkon 10m. .Ambjenti eshte i mobiluar i kompletuar,mobilim bashkekohore, me te gjitha pajisjet e gatimit, Tv 56 , dy frigorifer, njeri banak, kondicioner. Jepet dhe per Airbnb.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 9:59 am Përditësuar 10 Shkurt, 2024 at 2:07 pm
 • ID e pronës: MRE-29457
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128