Qera, Shtepi Private 2+1, Allias, 300  euro/muaj

 • € 300
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 2+1, Allias, 300  euro/muaj

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Allias, 300  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Agllai Tako
I mobiluar
Kati 1
Shtepi Private
Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Hyrje 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 1 të një Shtepie Private.Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni. Mundesi Parkimi..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Shkurt, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 10 Shkurt, 2024 at 1:27 pm
 • ID e pronës: MRE-30288
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127