Qera, Shtepi Private 2+1, Baldushk, 300 euro/muaj

 • € 300
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 2+1, Baldushk, 300 euro/muaj
Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Baldushk, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Baldushk
 •  Bosh
 • Kati 1
 • Shtepi Private
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Shtepia ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,tualeti, ballkoni dhe oborri.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Qershor, 2024 në 2:38 pm Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 1:51 am
 • ID e pronës: MRE-53345
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Baldushk, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1035, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Zone Periferike/Aeroport

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544