Qera, Shtepi private 2+1, Bulevardi i Ri, 550 euro/muaj

 • € 550
The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi private 2+1, Bulevardi i Ri, 550 euro/muaj

The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, shtepi private 2 + 1, Bulevardi i Ri, 550 euro/muaj

 • Tipologjia 2 + 1
 • Adresa: Bulevardi i Ri Pike Referimi: Ish- Stacioni i trenit
 • E mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 550 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 2 1 me një sipërfaqe prej 124 m² qe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Nëntor, 2023 në 1:58 pm Përditësuar 1 Dhjetor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronës: MRE-21793
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 124 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Adresa The New Boulevard, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508