Qera, Shtepi Private 2+1, Materniteti I Ri, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 2+1, Materniteti I Ri, 400 Euro/Muaj

Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Perballe Maternitetit te Ri. 400  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Bulevardi Bajram Curi
I mobiluar
Shtepi Private
Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 2+1, me një sipërfaqe prej 103m². Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Janar, 2024 në 11:50 am Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 12:21 pm
 • ID e pronës: MRE-24410
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121