Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 600 Euro/Muaj

Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 600  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Selim Brahja
I mobiluar
Kati 1
Shtepi Private
Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e pare . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Shtepia posedon dhe Parkim

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Dhjetor, 2023 në 11:19 am Përditësuar 18 Dhjetor, 2023 at 11:36 am
 • ID e pronës: MRE-23422
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256