Qera, Shtepi Private 2+1, selite, 550 Euro/Muaj

 • € 550
Rruga Haxhi Isuf Banka, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 2+1, selite, 550 Euro/Muaj
Rruga Haxhi Isuf Banka, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Selite, 550 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Selite, Rr.Haxhi Isufi Banka
 •  E Mobiluar
 • Kati 2
 • Shtepi Private
 • Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Shtepia ka organizim shume të mirë, ofrohet e  mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,tualeti dhe  ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 10:45 am Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 10:46 am
 • ID e pronës: MRE-53381
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Isuf Banka, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121