Qera, Shtepi Private 2+1+A,Fresk,350Euro

 • € 350
Fresk

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+A Fresk, 350 euro

• Tipologjia: 2+1A

• Adresa: Fresk

•  I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 35 0 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera shtepi private 2+1+A, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje shtepije private ne Fresk. Ambjenti organizohet nga 1  dhom gjumi, kuzhina, ambjenti i  ndenjes nje dhome pritje si dhe nje tualet, shtepia esht me sistem kapot dhe me panel djellor shtepia  jepet e MOBILUAR.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 5:03 pm
 • ID e pronës: MRE-20587
 • Çmimi: € 350
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Fresk
 • Qyteti Tiranë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Lori Vladi
 • Lori Vladi
Whatsapp +355694050132