Qera, Shtepi Private 2+1,Sauk, 300 euro

 • € 300
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 2+1,Sauk, 300 euro

Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Sauk, 300 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Sauk

• Pjeserisht I mobiluar

• Kati 1

• Shtepi Private

• 💶 300 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90 m² dhe gjendet në katin e 1 te nje shtepije private ne Sauk. Ambjenti organizohet nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me ambjentin e ndenjes dhe nje tualet. Eshte ne proces mobilimi dhe jepet PJESERISHT I MOBILUAR.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 18 Nëntor, 2023 at 1:50 pm
 • ID e pronës: MRE-20531
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
morina real estate
 • morina real estate
Whatsapp +355694050132