Qera, Shtepi Private 2+1+vendparkim, Sauk, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 2+1+vendparkim, Sauk, 500 Euro/Muaj
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private 2+1, Sauk, 500  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Selim Brahja
I mobiluar
Kati 2
Shtepi Private
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e dyte. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Shtepia posedon dhe Parkim

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 10:39 am Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-55006
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931