Dublex 3+1+2 me qera, Kodra e Priftit, 450 euro/muaj

 • € 450
Kodra e Priftit, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Dublex 3+1+2 me qera, Kodra e Priftit, 450 euro/muaj

Kodra e Priftit, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Hyrje Dublex e tipologjise 3+1+2, Kodra e Priftit, 450 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+2wc

• Adresa: Rruga Kodra e Priftit, Porcelan

• I mobiluar

• 2-kateshe

• Vile Private

• 💶 450 euro/muaj

• Mobilim Modern

 

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera dublex 3+1, me një sipërfaqe prej 150m² ne Rrugen Kodra e Priftit ne Porcelan.

Shtepia është e organizuar shumë mirë, ku ne katin e pare gjendet salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit, tualetin dhe me shkalle te brendshme kalohet ne katin e dyte ne te cilen gjenden 3 dhomat e gjumit dhe tualeti. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar, me mobilim te ri dhe modern, dhe eshte i shtruar i gjithi me parket. Ai eshte i pajisur me sistem qendror ngohjeje.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 8:07 am
 • ID e pronës: MRE-16290
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Dupleks, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Kodra e Priftit, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Porcelan

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544