Qera , Shtepi Private 3+1+2+Blk, Vilat Gjermane, 400 Euro

 • € 400
Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Shtepi Private 3+1+2+Blk, Vilat Gjermane, 400 Euro

Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private 3+1+2+Blk, Vilat Gjermane, 400 Euro

• Tipologjia: 3+1+2+blk

• Adresa: Rruga Irfan Tershana

• Pjeserisht e Mobiluar

• Kati 2

• Shtepi private

• 400 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne katin e dyte te nje vile private 5 kateshe me siperfaqe 100m² ne rrugen Ifran Tershana, Vilat Gjermane. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares, sallon ndenj,  kuzhine, 3 dhoma gjumi,  dy tualete dhe dy ballkone .Ambjenti eshte pjeserisht i mobiluar(kundrabufe, sobe gatimi,aspirator, frigorifer, lavatrice.) Jepet vetem per familjare.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 1:49 pm
 • ID e pronës: MRE-20845
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Adresa Rruga Irfan Tërshana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256