Qera, Shtepi Private 3+1+2WC+BLK, Rruga Todi Shkurti, 450 Euro

 • € 450
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Shtepi Private 3+1+2WC+BLK, Rruga Todi Shkurti, 450 Euro
Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Shtepi Private 3+1+2WC+BLK, Rruga Todi Shkurti, 450 Euro

• Tipologjia: 3+1+2WC+Blk

• Adresa: Rruga Todi Shkurti

• e mobiluar

• Kati 2

• Shtepi Private

• 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+2WC+Blk me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepije private ne rrugen Todi Shkurti. Ambjenti organizohet nga tre dhoma gjumi, kuzhina bashke em sallonin, dy tualete dhe ballkoni. Eshte totalisht e mobiluar dhe ka dhe sistem kondicionimi. Uje dhe drita 24h.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Nëntor, 2023 në 4:25 pm Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 4:25 pm
 • ID e pronës: MRE-20979
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521