Qera, Shtepi Private 3+1,Selite NENSTACIONI ELEKTRIK, 450 Euro/Muaj

 • € 450
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Shtepi Private 3+1,Selite NENSTACIONI ELEKTRIK, 450 Euro/Muaj

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Shtepi Private3+1,Selite NENSTACIONI ELEKTRIK, 450 euro/muaj

Tipologjia: 3+1
Adresa:Rruga Ilio Dilo Shepeli Selit Tiran

I mobiluar
Kati 3
Shtepi Private
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Shtepi Private 3+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 3 . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 10:58 am Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-29304
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258