Qera Super Apartament 2+1+2, ish Fusha Aviacionit , 650 Euro.

 • € 650
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Super Apartament 2+1+2, ish Fusha Aviacionit , 650 Euro.

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2, ish Fusha Aviacionit , 650 Euro.

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Fusha Aviacionit

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 650 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 3  te nje pallati te ri me ashensor (pritet te vendoset). Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma  gjumi, korridori, dhe 2tualete.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 2:59 pm Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 2:59 pm
 • ID e pronës: MRE-29588
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135