Qera, Vile 1 kateshe 2+1 + 3 poste parkimi, E Mobiluar, Komuna e Parisit, 700 Euro

 • € 700
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Vile 1 kateshe 2+1 + 3 poste parkimi, E Mobiluar, Komuna e Parisit, 700 Euro

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera vile 1 kateshe  2+1, Komuna e Parisit

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Komuna e Parisit

• E mobiluar

• Kati i 1

• Vile 1 kateshe

• 700 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet vile 1 kateshe  2+1 ne katin e 1 te nje vile 1 kateshe me siperfaqe 95 m².Ambienti jepet i Mobiluar ne menyre bashkekohore . Ka 2 dhoma, nje kuzhine dhe nje tualet dhe gjithashtu disponon dhe 3 poste parkimi . Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 25 Janar, 2024 në 5:14 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 5:14 pm
 • ID e pronës: MRE-27690
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129