Qera, Vile 2 kateshe, Rruga e Durresit, 450 Euro

 • € 450
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Vile 2 kateshe, Rruga e Durresit, 450 Euro
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Vile 2 kateshe, Rruga e Durresit, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  PAS AMBASADES ANGLEZE

•E mobiluar

• Kati i 1 dhe i 2

• Vile

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Vile 2 kateshe me siperfaqe 120 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Vila jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Prill, 2024 në 11:16 am Përditësuar 16 Maj, 2024 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-39112
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134