Qera, Vile 2-Kateshe, Selite , 550 Euro

 • € 550
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Vile 2-Kateshe, Selite , 550 Euro

Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera  Vile 2-Kateshe, Selite , 550 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC

• Adresa: Rruga e Zllit, Selite

• i Mobiluar

• Kati 1 dhe 2

• Vile

• 550 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira vile 2-kateshe me siperfaqe 125 m² e cila ndodhet ne Selite, Rruga e Zallit. Vila organizohet nga nje sallon ndenje, kendi i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe dy poste parkimi. Eshte totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 10:57 am
 • ID e pronës: MRE-19718
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit, Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Adresa Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521