Qera, Vile 4-kateshe, Rruga Mihal Grameno, 1.300 euro

 • € 1,300
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera

Qera, Vile 4-kateshe, Rruga Mihal Grameno, 1.300 euro

Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 1,300

Përshkrimi

Morina Real Estate Jep me qira vile 4 kateshe, e rinovuar sipas kushteve me bashkekohore. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj. Organizimi:

-Kati perdhes bodrum & garazh

-3 kate me sip. banimi 300 m2

-Tarrace 70 m2 dhe 40 m2 ballkon + 20 m2 verande.

– 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje dhe 3 tualete.

-Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike,

-Siperfaqja totale 900 M2,

-Me vendparkim, oborr, kopesht, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz, uje me depozita 3000 litra

-Cmimi 1.300 euro/muaj

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:44 am
 • ID e pronës: MRE-8262
 • Çmimi: € 1,300
 • Sip. e pronës: 300 m²
 • Sip. totale: 900 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 40
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Tregu Elektrik

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544