Qera, Vile , PAZARI I RI , 900 Euro/Muaj

 • € 900
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Vile , PAZARI I RI , 900 Euro/Muaj

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, vile  , PAZARI I RRI,900  euro/muaj

Tipologjia 3+1
Adresa: HOXHA TASIM

Cmimi 900 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Vila  komplet, . Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.Me obor te pershatshem per parking . Vila ndodhet ne rrug kryesore. Eshte e pershatshme dhe per zyra

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 27 Nëntor, 2023 në 11:09 am Përditësuar 27 Nëntor, 2023 at 11:09 am
 • ID e pronës: MRE-21522
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258