Qera, Xhamllik, 450 Euro/Muaj i diskutueshem

 • € 450
Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Xhamllik, 450 Euro/Muaj i diskutueshem

Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Xhamllik, 450 Euro/Muaj cmim  i diskutueshem

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim,perballe farmacise 5
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat i ri
 • Cmimi 450 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera aprtament 1+ 1, me një sipërfaqe prej 70m² qe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mire, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga ambineti i ndenjies dhe gatimit , 1 dhome gjumi,  tualeti dhe 1 ballkon me pamje nga jugu .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 3:03 pm Përditësuar 12 Janar, 2024 at 3:03 pm
 • ID e pronës: MRE-25575
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128