Qera, zyre 83 m2, Komuna Parisit, 450 euro/muaj.

 • € 450
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented

Qera, zyre 83 m2, Komuna Parisit, 450 euro/muaj.

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 450

PĂ«rshkrimi

Qera, zyre 83 m2, Komuna Parisit, 450 euro/muaj.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Komuna Parisit
Bosh
Kati 2
Pallat
đź’¶450 euro

✨ Informacione mbi pronen:
Jepet me qera zyre me nje siperfaqe 83 m2 dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati.
Ambjenti ka organizim te mire, eshte bosh. Eshte i perbere nga dy dhoma dhe nje tualet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8609
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronĂ«s: 83 m²
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: ZyrĂ«
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Komuna e Parisit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508