Qera, Zyrë, Rruga Bardhyl, 400 euro

 • € 400/I diskutueshëm
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 400/I diskutueshëm

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera zyre 65m2

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Agjencia Morina jep me qera zyre me nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Ambjenti ka organizim shume te mire, eshte bosh, dhe i sapo rikonstruktuar. Ai perbehet nga 3 dhoma dhe 1 tualet.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8264
 • Çmimi: € 400/I diskutueshëm
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyrë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina