Qera,Pjes Vile 3+1, Ish Fusha E Aviacionit 500 Euro

 • € 500
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera,Pjes Vile 3+1, Ish Fusha E Aviacionit 500 Euro

Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Pjes Vile 3+1, Ish Fusha E Aviacionit 500 Euro

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Ish Fusha E Aviacionit

• E mobiluar

• Shtepi private

• Kati 1

•  500 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 3+1 me siperfaqe 110m² ne katin e 1 te nje shtepije provate prane ish fushesh se Aviacionit. Ambjenti eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi , kuzhina bashk me dhomen e ndenjes dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe jepet per studente ose familje.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:07 am
 • ID e pronës: MRE-16905
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521