Qera,Ambient Biznesi 2+1, Pazari i Ri 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera,Ambient Biznesi 2+1, Pazari i Ri 450 Euro/Muaj

Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Ambient Biznesi 2+1,Rruga Qemal Stafa , 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Qemal Stafa, Lincoln Center 1
Bosh
Kati 4
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 4 . Ambienti ka organizim shume të mirë, ofrohet  Bosh përbëhet nga 2 ambiente  pune.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Dhjetor, 2023 në 12:33 pm Përditësuar 12 Janar, 2024 at 12:26 pm
 • ID e pronës: MRE-22479
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256