Qera,Ambient Biznesi/Garzoniere, Mangalem, 350  euro/muaj

 • € 350
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera,Ambient Biznesi/Garzoniere, Mangalem, 350  euro/muaj

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Ambient Biznesi/Garzoniere, Mangalem, 350  euro/muaj

Tipologjia; Ambient Biznesi/Garsoniere
Adresa: Mangalem
I pa mobiluar
Kati 0
Pallat i RI
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Ambient Biznesi/Garsoniere, me një sipërfaqe prej 29m² dhe gjendet në katin e 0 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ,  dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.Dyqani ka instalime te gatshme per kuzhine, akses uji, akses ne tymthithje, akses ne lavatrice, banjo me aspirator, dush, wc dhe lavaman inkaso. Ideal per biznes, sherbime, zyre duke i ardhur ne funksion komunitetit, i cili perbehet nga 24 godina dhe 5000 banore. Prona eshte elegante dhe e ndertuar me gusto, mund tju dergoj foto dhe video te metejshme.

Aktivitetet e mundshme qe mund te hapen jane: sallon bukurie, barber shop, tabakeri, dyqan celularesh, lulesh, kinkaleri, fast food, kafene, pastrim kimik, agjensi immobiliare, Easypay, internet, kembim valute, embeltore, jogurteri etj. Jam i interesuar per qeraxhi afatgjate dhe serioz. Kati 0 teknik, akses direkt ne rrugen dhe sheshpushimin e kompleksit, ngjitur me hyrjen ne pallat. Ne fasade dhe xham mund te vendoset reklame, kondicioner, pallati ka administrim

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Dhjetor, 2023 në 11:51 am Përditësuar 12 Dhjetor, 2023 at 10:59 pm
 • ID e pronës: MRE-22910
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 29 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi, Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127