Qera,Ambient Biznesi, Vasil Shanto, 500  euro/muaj

 • € 550
Rruga Mihal Popi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera,Ambient Biznesi, Vasil Shanto, 500  euro/muaj

Rruga Mihal Popi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Ambient Biznesi, Vasil Shanto, 550  euro/muaj

Tipologjia 35m2
Adresa:Rruga Mihal Popi
I pa mobiluar
Kati 0
Pallat Egzistues
Cmimi 550 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi , me një sipërfaqe prej 35m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Ambienti i Biznesit ka organizim shume të mirë, ofrohet I pa mobiluar mun te perdoret per Sallon Berberi/Zyra/Klinika Mjeksore ose Dentaare etj…

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Janar, 2024 në 1:45 pm Përditësuar 10 Shkurt, 2024 at 11:21 am
 • ID e pronës: MRE-26891
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mihal Popi, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127