Qera,Apartament 2+1, Rruga Frosina Plaku, 350 euro

 • € 350
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera,Apartament 2+1, Rruga Frosina Plaku, 350 euro

Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qira Apartament 2+1,Rruga Frosina Plaku, 350 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Frosina Plaku

• I mobiluar

• Kati 2

• Shtepi Private

• 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 2 te nje shtepije private ne rrugen Frosina Plaku, 21 Dhjetori.Ambjenti rshte i organizuar nga 2 dhoma  gjumi, ambjenti i gatimit, salloni i ndenjes, nje tualet dhe verande. Jepet totalisht i mobiluar.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Nëntor, 2023 at 1:05 pm
 • ID e pronës: MRE-20321
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521